BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się na:

BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

ZADZWOŃ TERAZ

Pon. - Pt. 9:00 - 15:00

Napisz do mnie: biuro@adamplutowski.pl

Zadzwoń: +48 508 509 582

Zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00

W 2022 roku do konieczności „obecności w sieci” są przekonani już niemal wszyscy przedsiębiorcy i freelancerzy, którzy swoją działalność zarobkową opierają na poszukiwaniu swoich klientów w internecie. Z samego tylko
Przesyt informacji w internecie, a co za tym idzie dezorientacja kogo słuchać i czego się uczyć. Doświadczasz tego również u siebie? Wiele osób czuje frustrację, bo czyta o jakichś lejkach
Facebookowy Manager Reklam skrywa w sobie kilka miejsc wartych przetestowania. Jedną z nich jest zakładka „Pozyskiwanie kontaktów”, którą odnaleźć możesz w rubryce „Działanie” podczas wybierania celu kampanii (podgląd poniżej). Ta
24 marca 2022

Pan z kina

[Zanim zaczniesz czytać - ważna informacja: to pierwszy wpis na tym blogu, napisany na początku mojej działalności w roku 2019]

 

Nazywam się Adam Plutowski i witam Cię w mojej nowej rzeczywistości. Być może spotkaliśmy się już wcześniej i zastanawiasz się skąd się znamy. Prawdopodobnie odpowiedź może być tylko jedna: z tczewskiego kina Helios.

 

To tutaj przepracowałem ostatnie (ponad) 5 lat swojego zawodowego życia. Najbardziej rozwojowych, jakie mogłem sobie wyobrazić. Gdyby ktoś mi powiedział pod koniec 2013 roku, że przez najbliższe 60 miesięcy będę kilkaset razy przemawiał do mikrofonu albo organizował i promował we współpracy z firmami średnio 20 eventów rocznie - pewnie bym mocno zbladł. Z przerażenia.

 

Prawda jest taka, że 5 lat temu byłem zupełnie innym człowiekiem i zupełnie innym pracownikiem. Miałem swoje doświadczenia w sprzedaży (w usługach hotelarskich i gastronomicznych) i “jakieś tam” kwalifikacje, ale - jak wiesz - o piękne zdania przelane na CV dzisiaj nie trudno.

 

 

Może mieć je każdy i nic z tym później nie zrobić.

 

Czas pracy w kinie mocno mnie ukształtował i przede wszystkim zahartował. Miałem szansę od samego początku uczyć się na swoich błędach, analizować je i poprawiać, bo...za chwilę czekało kolejne zadanie do zrealizowania. Od pewnego momentu zostałem obdarzony sporą dozą zaufania ze strony przełożonych i z perspektywy czasu trzeba przyznać, że...wszystkim to wyszło na dobre. Wyniki prowadzonych projektów rosły, a i ja sam miałem coraz większe wrażenie, że sam trochę “urosłem” i krótkie spodenki należy powoli zamieniać na długie.

 

I za to wszystkim moim przełożonym i współpracownikom dzisiaj dziękuję.

 

 

Co dalej?

 

Dalej jest jeszcze lepiej. A to dlatego, że doświadczenia w dziedzinie marketingu i sprzedaży mogę teraz przekazywać innym - już nie tylko na pożytek jednego pracodawcy. W jaki sposób? O tym więcej na mojej stronie internetowej.

 

Na blogu, którego pierwszy wpis właśnie czytasz, będziesz mógł natomiast dowiedzieć się więcej o mechanizmach i narzędziach stosowanych w zarządzaniu marketingowym mikro i małego przedsiębiorstwa. Zapraszam serdecznie do tego świata jeśli uważasz, że problem skutecznego promowania produktów lub usług dotyczy również Ciebie.

 

Tymczasem, trzymam za Ciebie kciuki!

~ Adam Plutowski

 

fot. Marta Droma

 

Adam Plutowski

Social Media Marketing

Consulting Adam Plutowski z siedzibą w Tczewie, przy ul. Andersena 1D/15, NIP: 5932539906, REGON: 363389732

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

Sprawdź również Regulamin usług >>