Odbierz BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się na:

BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

ZADZWOŃ TERAZ

Pon. - Pt. 9:00 - 15:00

Konsultacje indywidualne

spotkania online oraz stacjonarnie

"Współpraca z Panem Adamem to czysta przyjemność Pan Adam jest osobą bardzo profesjonalną z cenną wiedzą, którą przekazuje w sposób jasny i przejrzysty. Zdecydowanie polecam!"

 

~ Klaudia Supernak

"Serdecznie polecam współpracę z Panem Adamem Plutowskim, jest 100% profesjonalistą pełnym zaangażowania, pasji oraz realnego zrozumienia indywidualnych potrzeb klienta (działa naprawdę nieszablonowo). Potrafi praktycznie natychmiastowo reagować na dynamicznie zmieniająca się w ostatnich czasach sytuacje na rynku. Naprawdę raz jeszcze polecam!"

 

~ Dorota Maślanek

"Polecam współpracę z Adamem, ponieważ dzięki konsultacjom wiele tematów, które były dla mnie abstrakcją np. reklamy na Facebooku, tworzenie "landing pages" i wielu innych tematów stało się zrozumiałe i czytelne. Dodatkowo Adam jest perfekcjonistą i ma nienaganne maniery. Bardzo rzadko można spotkać tak wysoką kulturę osobistą przy obsłudze klienta. Polecam wszystkim!"

 

~ Agata Topolska

"Polecamy współprace z całego serca każdemu kto działa w pojedynkę czy tez w większej firmie i odpowiada za działania, tak jak my . Profesjonalizm, wiedza i otwartość, a co najważniejsze bardzo indywidulanie podchodzi do każdej osoby, firmy czy działań. Nie da się tego opisać!"

 

~ Monika Ola

"Współpraca z p. Adamem to połączenie przyjemności i profesjonalizmu. Cenię sobie jego konsultacje indywidualne, podczas których w szybkim czasie pomaga mi w wykonaniu zadań dotyczących konkretnie mojej firmy. W trakcie mimochodem przekazuje mnóstwo praktycznych porad, co do poruszania się w świecie social media, a ja później intuicyjnie je stosuję. I to działa! Świetnie ustawia kampanie marketingowe oraz doradza w sprawie treści. Wsparcie, na jakie zawsze mogę liczyć oszczędza mi wielu stresów związanych z prowadzeniem firmy. Urok osobisty, pozytywna energia sprawia, że konsultacje są zawsze miłym doświadczeniem."

 

~ Magdalena Szeliga

"Czytałem i słuchałem wielu marketingowych autorytetów, zaczynając i kończąc na książkach Prof. Kottlera. Ale skutecznie i w praktyce rozumieć marketing pomógł mi i pomaga Adam Plutowski. Dziękuję!"

 

~ Marcin Boczarski

Zadzwoń: +48 508 509 582

Napisz do mnie: biuro@adamplutowski.pl

 

Pozostaję do dyspozycji: Poniedziałek - Piątek  |  9:00 - 15:00

 

W przypadku, gdy prowadzę konsultacje i nie mogę odebrać zawsze oddzwaniam w ciągu kilku godzin

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę, w celu odpowiedzi na moje zapytanie, a także przekazania oferty handlowej (jeżeli dotyczy jej moje zapytanie). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi oraz przygotowania oferty przez administratora danych. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na ważność przetwarzania przed wycofaniem zgody.

 

 

Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Zapytanie zostało wysłane — dziękuję.

Wypełnij proszę wymagane pola

Zapisz się na bezpłatną konsultację wstępną

 

 

Konsultacja trwa 20 minut i nie zobowiązuje do podjęcia współpracy

Zadzwoń: +48 508 509 582

 

Napisz do mnie:

biuro@adamplutowski.pl

 

Pozostaję do dyspozycji:

Poniedziałek - Piątek  |  9:00 - 17:00

 

W przypadku, gdy prowadzę konsultacje i nie mogę odebrać zawsze oddzwaniam w ciągu kilku godzin

Konsultacje indywidualne to spotkanie online lub stacjonarne, które dopasowywane jest do Twoich obecnych potrzeb w temacie marketingu.

 

Konsultacja dla każdego klienta jest inna, bo i wyzwania się różnią, dlatego jeszcze przed spotkaniem krótko precyzujemy sobie tematy, które chcesz podczas konsultacji omówić czy działania, jakie chcesz ze mną zrealizować.

 

Podczas takiej konsultacji możemy:

 

porozmawiać o skutecznych metodach na marketing dla JDG lub małej spółki,

 

opracować plan marketingowy danego projektu - krótkoterminowy (na miesiąc) lub długoterminowy (w ujęciu maksymalnie rocznym),

 

przygotować plan postów i kampanii w social mediach dla Twojej marki, 

 

przygotować Cię do organizacji i poprowadzenia skutecznych live’ów czy webinarów sprzedażowych,

 

ustawić kampanie reklamowe w Meta Ads (Facebook & Instagram),

 

popracować nad optymalizacją profili w social mediach i wizytówce Google,

 

przeszkolić Cię z prostego projektowania graficznego w Canvie czy montażu rolek i filmów na potrzeby publikacji, 

 

omawiać najbardziej interesujące Cię fragmenty wiedzy z programu szkolenia “Social Media Marketing” >>

 

Powyższe zakresy tematyczne to przykłady. Porozmawiajmy o Twoich obecnych wyzwaniach podczas 20 minutowej rozmowy bezpłatnej, abyśmy wspólnie ustalili na ile mogę pomóc w Twoich obecnych wyzwaniach.

 

 

Współpraca płatna:

 

 150 zł netto / 1h zegarowa

Min. 60 min spotkanie online lub stacjonarne (Tczew), konsultacje z dojazdem poza Tczew ustalane indywidualnie.

Adam Plutowski

Social Media Marketing

Consulting Adam Plutowski z siedzibą w Tczewie, przy ul. Andersena 1D/15, NIP: 5932539906, REGON: 363389732

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

Sprawdź również Regulamin usług >>