BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się na:

BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

ZADZWOŃ TERAZ

Pon. - Pt. 9:00 - 15:00

*Wszystkie opinie pochodzą z platformy Facebook (sprawdź źródło >>)

"Polecam współpracę z Adamem. Jego znaki firmowe to profesjonalne podejście do klienta, rozległa wiedza oraz praktyczne rozwiązania. Jako bonus - miła atmosfera szkolenia!"

 

~ Martyna Kucman

"Gorąco polecam współpracę z panem Adamem. Wiedza przekazywana jest przez niego w sposób przystępny i przejrzysty, a prezentowane "tips and tricks" pozwalają zoptymalizować koszty i zwiększyć skuteczność reklam w mediach społecznościowych!"

 

~ Błażej Kucman

"Współpraca z Adamem to czysta przyjemność ale co najważniejsze 100% profesjonalizm! Do każdego zadania podchodzi z największym zaangażowaniem, zawsze pomocny i perfekcyjnie wykonujący swoje obowiązki, klasa sama w sobie."

 

~ Kamil Nowaczyk

"Pan Adam posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. W profesjonalny sposób napędza do działania, motywuje, wyjaśnia i pomaga wdrożyć aspekty, które w budowaniu marki są niezbędne. Efekty współpracy z panem Adamem owocują na kolejne lata."

 

~ Wiktoria Fasiczka

"Pan Adam jest przede wszystkim profesjonalistą. Miałam okazję współpracować z nim podczas kilku eventów, gdzie wykazał się dbałością o każdy szczegół. Jego wiedza, zaangażowanie i wysoka kultura osobista sprawia, że współpraca z nim przynosi bardzo dobre efekty. Pan Adam jest człowiekiem odpowiedzialnym i godnym zaufania"

 

~ Iwona Maj

"Mam wielkie szczęście, że udało mi się trafić na Pana Adama. Jego profesjonalne podejście do ważnego dla mnie zagadnienia sprawiło, że spojrzałem na moją firmę z nowej perspektywy i dzięki temu pozwoliło mi to na nową ścieżkę rozwoju. Bardzo serdecznie polecam i na pewno skorzystam jeszcze z usług Pana Adama"

 

~ Stanisław Jędrzejewski

"Fachowa, ekspercka wiedza na temat prowadzenia FB i budowania relacji z Odbiorcą - praktyczne rady, ogromnie polecam szkolenia Adama razem z Fundacją Kobieta z Brzuszkiem."

 

~ Katarzyna Sanocka-Szulc

"Polecam współpracę z Adamem Plutowskim każdemu, kto chce w sposób świadomy i skuteczny promować się i swoją firmę w serwisie Facebook. Jestem pod wrażeniem kompetencji i obszernej wiedzy Adama dotyczących złożonych mechanizmów systemu reklamowego Facebooka. Serdecznie polecam!!"

 

~ Mateusz Dziąba

"Szkolenia przeprowadzone w naszej placówce czyli Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie, były profesjonalne. Informacje przekazywane w sposób rzetelny i zrozumiały. Pan Adam posiada bardzo dużą wiedzę na temat funkcjonowania mediów społecznościowych - ponadto jest osobą bardzo sympatyczną. Bardzo serdecznie dziękujemy i polecamy innym."

 

~ Tatiana Czapska

"Polecamy! Polecamy! Polecamy! Adam to niezwykle kompetentny, zorientowany na rynku social media człowiek. Poprowadzi Twój FP, insta i doradzi co działa a co niekoniecznie. Nam zrobił szkolenie z mediów społecznościowych w pigułce. Był ogień! Ma w nas pełne wsparcie fotograficzne i filmowe, bo wiemy, że robi to najlepiej. ~ Ekipa SAGU.PL Fotografia/Video/Biznes"

 

~ Monika Sarnowska

"Polecamy współprace z całego serca każdemu kto działa w pojedynkę czy tez w większej firmie i odpowiada za działania, tak jak my. Profesjonalizm, wiedza i otwartość! a co najważniejsze bardzo indywidualnie podchodzi do każdej osoby, firmy czy działań. Nie da się tego opisać."

 

~ Monika Ola

"Pan Adam Plutowski jest osobą o ogromnej wiedzy, wielkim zaangażowaniu i nienagannej kulturze osobistej. Kampanie przygotowuje z niezwykłą dbałością o szczegóły. Szczerze polecam współpracę z Consulting Adam Plutowski."

 

~ Maciej Wizner

"Miałam już okazję współpracować z Panem Adamem, więc mogę napisać, że w każdy swój projekt wkłada mnóstwo serca, pasji. Perfekcyjnie wszystko planuje, układa. Jego wiedza jest ogromna. Jest to człowiek godny zaufania, więc nie wahaj się powierzyć mu marketingu swojego biznesu"

 

~ Joanna Zakrzewska

"Każde spotkanie z Panem Adamem to pozytywne doświadczenie. Jego wiedza, kultura osobista i sposób bycia powodują, że chce się z nim współpracować. Co więcej, chce się od niego uczyć. Polecam z pełnym przekonaniem i wierzę, że z Panem Adamem będę miała okazję współpracować przy projektach małych i dużych."

 

~ Katarzyna Gapska

Zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00

Rekomendacje

Sprawdź, co piszą o współpracy ze mną

Klienci i Partnerzy biznesowi

Adam Plutowski

Social Media Marketing

Consulting Adam Plutowski z siedzibą w Tczewie, przy ul. Andersena 1D/15, NIP: 5932539906, REGON: 363389732

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

Sprawdź również Regulamin usług >>