Sprawdź formułę kursu online

Akademia Jednoosobowego Marketingu >>

Każdy z uczestników otrzyma pod koniec certyfikat ukończenia szkolenia, prowadzonego przez organizację zgłoszoną do ogólnopolskiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych a także 40% zniżki na mój kurs online Akademia Jednoosobowego Marketingu stanowiący doskonałe uzupełnienie wiedzy po szkoleniu (10 videoszkoleń z checlistami).

Szkolenie “Social Media Marketing” organizowane dla Ciebie i Twojego zespołu ma charakter spersonalizowany. Oznacza to, że rozmawiamy o zastosowaniu wiedzy konkretnie w Twojej branży, z Twoimi produktami i usługami. Na konkretnych przykładach.

 

Dla absolwentów spotkania przewidziany jest również szereg udogodnień związanych z późniejszymi konsultacjami!

Część II:

 

Skuteczne kampanie sponsorowane

 

i działania wspierające w innych mediach

Zakresy wiedzy:

 

 jak tworzyć skuteczne kampanie sponsorowane w systemie Meta, aby posty pojawiały się na Facebooku, Instagramie i Messengerze wybranej przez Ciebie grupie docelowej,

 

 jak skutecznie zarządzać wizytówką firmową w Google,

 

 jak dystrybuować treści tworzone na Facebooka również na wybrane kanały, w których również mogą przebywać Twoi odbiorcy - m.in na YouTube czy Spotify.

Część I:

 

Bezpłatne działania w social mediach,

 

którymi podkręcisz zasięgi

i aktywność na swoim profilu

 jak wyciskać do maksimum bezpłatne opcje promowania poprzez Grupy i Wydarzenia,

 

 jak skorzystać z profilu twórcy i kanału nadawczego na Facebooku oraz innych niestandardowych opcji podnoszenia zasięgów bezpłatnych,

 

 jak podejść do organizacji live'a lub webinaru promującego Twoją działalność,

 

 z jakich prostych, niskokosztowych lub całkowicie bezpłatnych narzędzi do tworzenia treści korzystać, aby Twoje treści dobrze się prezentowały (aplikacji na telefon i prostych programów na komputer).

Zakres wiedzy:

 

 jak tworzyć skuteczny plan działań w social mediach,

 

 jak nagrywać dobre materiały video,

 

 jak tworzyć rolki docierające do dużej ilości osób,

 

 jak podkładać dynamiczne napisy do video w całkowicie automatyczny sposób (bez ręcznego dodawania tekstu),

 

 jak wykorzystywać możliwości Chatu GPT do tworzenia ofert, treści na stronę www, postów na social media,

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się na:

BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

ZADZWOŃ TERAZ

Pon. - Pt. 9:00 - 15:00

Od ponad 10 lat zajmuję się marketingiem

 

Najpierw pracując na etacie odpowiedzialny byłem za lokalny marketing sieci Helios, a od 6 lat pomagam w ramach konsultacji i szkoleń rozwijać marketing moim klientom – właścicielom i managerom gastronomii, gabinetów specjalistycznych, sklepów stacjonarnych, zakładów produkcyjnych i wielu innych dziedzin.

 

Swoimi doświadczeniami chętnie podzielę się z Tobą i Twoim zespołem podczas szkolenia „Social Media Marketing”, przygotowując Was do skutecznego poprowadzenia marketingu Twojej firmy.

 

100% wiedzy przekazywanej podczas tego spotkania wynika wyłącznie z praktyki mojej pracy nad ponad 500 projektami marketingowymi dla klientów z różnych branż.

 

Do Twojej dyspozycji oddaję moje doświadczenie.

 

 

Co potrzebujemy do zorganizowania szkolenia?

 

 Przeprowadzam je zawsze w komfortowym dla Was otoczeniu, czyli siedzibie Twojej firmy (ew. innym wskazanym przez Ciebie miejscu) lub w formie online poprzez platformę Click Meeting

 

 Potrzebować będziemy dostępu do internetu (pracujemy na licznych przykładach).

 

 Szkolenie ma wymiar praktyczny – pracujemy na komputerach (ja na swoim, Ty na swoim – również dla Twojego komfortu zapisywania notatek i pracy na konkretnych narzędziach).

"Z czystym sumieniem polecam usługi Adama Plutowskiego! Indywidualne podejście do każdego klienta, zawsze stara się dogłębnie zrozumieć każdy problem i każde zapytanie, aby możliwie najlepiej pomóc. Świetnie wytłumaczył nam jak mądrze posługiwać się social media, aby małym nakładem mieć jak najlepsze wyniki, co robić i jak, a czego nie, żeby FB działał za nas, a my zwyczajnie oszczędzali, tak więc jeżeli chcesz poznać ukryte tajniki FB'ka polecam Ci Consulting Adam Plutowski! Jest jeszcze druga strona medalu, o której nie powiedziałem... Adam, przede wszystkim jest przefantastycznym Człowiekiem, stąd też łatwość i przyjemność komunikacji!"

 

~ Mateusz Kotwica

"Bardzo konkretne szkolenie. Dużo przydatnych informacji, przykładów z życia wziętych, wszystko tłumaczone łatwo i zrozumiale. A wszystko to w miłej atmosferze. Adam zna się na rzeczy, bardzo serdecznie polecam!"

 

~ Ania Jakubowska

"Gorąco polecam współpracę z panem Adamem. Wiedza przekazywana jest przez niego w sposób przystępny i przejrzysty, a prezentowane "tips and tricks" pozwalają zoptymalizować koszty i zwiększyć skuteczność reklam w mediach społecznościowych!"

 

~ Błażej Kucman

"Miałam przyjemność brać udział w szkoleniu przeprowadzanym przez Adama dot. prowadzenia social mediów. Wiedza została mi przekazana w jasny, przejrzysty i rzetelny sposób. Moja dotychczasowa wiedza została uporządkowana i poszerzona. Poza ogromem wiedzy, którą Adam posiada, przyciąga do siebie bardzo pozytywnych ludzi. To również świadczy o tym, że mamy do czynienia nie tylko z kompetentnym "człowiekiem od sociali" ale również spotykamy na swojej drodze mega człowieka, z którym dobrze spędza się czas."

 

~ Paulina Musiał

"Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez pana Adama. Uważam, że czas był wypełniony po brzegi, maksimum wiedzy, "samo mięcho". Serdecznie polecam każdemu, nie tylko tym, którzy "próbują" w social mediach."

 

~ Żaklina Kowalkowska

„Zdecydowanie polecam :). Pan Adam znakomicie i w prosty sposób wyjaśnia jak korzystać z FB w oparciu o narzędzia Facebook’a oraz swoją bogatą wiedzę i doświadczenie, które posiada. Wyjaśnienie mechanizmów FB przez Pana Adama na pewno ułatwi prowadzenie fan page'a w ramach działalności gospodarczej, ale i nie tylko. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka kultura osobista oraz pełny profesjonalizm Pana Adama. Pan Adam, prowadząc szkolenie, zwraca uwagę na szczegóły, co jest bardzo dużym plusem. Czapki z głów Panie Adamie ;)”

 

~ Marek Rogiński

"Serdecznie polecam współpracę z Panem Adamem Plutowskim, uczestniczyłam w szkoleniu, w którym Pan Adam z ogromną pasją opowiadał o tym jak korzystać z FB oraz z jego różnych narzędzi i technicznych możliwości. Wiedza przekazana była w bardzo dostępny sposób. Dziękuję i serdecznie Pana pozdrawiam."

 

~ Lilianna Szewczuk - Putrym

"Szkolenia przeprowadzone w naszej placówce czyli Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie, były profesjonalne. Informacje przekazywane w sposób rzetelny i zrozumiały. Pan Adam posiada bardzo dużą wiedzę na temat funkcjonowania mediów społecznościowych - ponadto jest osobą bardzo sympatyczną. Bardzo serdecznie dziękujemy i polecamy innym."

 

~ Tatiana Czapska

Social Media Marketing

szkolenie dedykowane

Agenda szkolenia „Social Media Marketing”

Zapisz się na listę oczekujących

 

na kolejną edycję otwartego szkolenia

 

Szkolenie planowane na jesień 2024

 

 

Zapisując się na listę oczekujących, mailowo otrzymasz ode mnie informacje dot. najbliższej edycji szkolenia. Wówczas zdecydujesz, czy chcesz dołączyć do wydarzenia.

Imię:

Adres e-mail:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę, w celu odpowiedzi na moje zapytanie, a także przekazania oferty handlowej (jeżeli dotyczy jej moje zapytanie). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi oraz przygotowania oferty przez administratora danych. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na ważność przetwarzania przed wycofaniem zgody.

 

 

Zapisz się na listę
Zapisz się na listę
Zapisałeś/aś się na listę — dziękuję.

Wypełnij proszę wymagane pola

Skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów:

 

Zadzwoń: +48 508 509 582

 

Napisz do mnie:

biuro@adamplutowski.pl

 

 

Pozostaję do dyspozycji:

Poniedziałek - Piątek  |  9:00 - 17:00

 

W przypadku, gdy prowadzę szkolenia i nie mogę odebrać zawsze oddzwaniam w ciągu kilku godzin

Skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów:

 

Zadzwoń: +48 508 509 582

Napisz do mnie: biuro@adamplutowski.pl

 

Pozostaję do dyspozycji: Poniedziałek - Piątek  |  9:00 - 15:00

 

W przypadku, gdy prowadzę szkolenia i nie mogę odebrać zawsze oddzwaniam w ciągu kilku godzin

Całkowity czas trwania szkolenia

"Social Media Marketing":

 

6 godzin zegarowych (z krótkimi przerwami technicznymi)

 

 

Koszt szkolenia:

 

Szkolenie dla 1 osoby:

 

1300 zł netto

 

Szkolenie dla zespołu:

 

Dla 2 osób – 589 zł netto / 1 os.

Dla 3 osób – 489 zł netto / 1 os.

Od 4 osób wzwyż – 389 zł netto / 1 os.

 

Często wybieraną opcją jest również organizacja szkolenia wspólnego

dla kilku firm z podobnego segmentu prowadzonych usług.

 

Istnieje możliwość rozliczenia się w dwóch ratach (omawiamy to indywidualnie).

Zapoznaj się z opiniami osób, które w podobnych szkoleniach brały już udział:

Adam Plutowski

Social Media Marketing

Consulting Adam Plutowski z siedzibą w Tczewie, przy ul. Andersena 1D/15, NIP: 5932539906, REGON: 363389732

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

Sprawdź również Regulamin usług >>