Przeczytaj opinie osób, które korzystały już z wiedzy Adama:

"Zdecydowanie polecam. Profesjonalne szkolenie, duże zaangażowanie oraz przyjazna atmosfera. Kompleksowy dostęp do materiałów po szkoleniu z dodatkowymi instrukcjami z pewnością pomoże w wykorzystaniu wiedzy w praktyce."

 

~ Laura Bagińska

„Pełny profesjonalizm i wyjątkowo przejrzyste i przyjazne przekazywanie wiedzy! Jak chcecie się dowiedzieć więcej w tematyce działań na FB i nie tylko - Adam Plutowski jest super przewodnikiem!”

 

~ Zdzisława Mochnacz

"Bardzo konkretne szkolenie. Dużo przydatnych informacji, przykładów z życia wziętych, wszystko tłumaczone łatwo i zrozumiale. A wszystko to w miłej atmosferze. Adam zna się na rzeczy, bardzo serdecznie polecam!"

 

~ Ania Jakubowska

"Gorąco polecam współpracę z panem Adamem. Wiedza przekazywana jest przez niego w sposób przystępny i przejrzysty, a prezentowane "tips and tricks" pozwalają zoptymalizować koszty i zwiększyć skuteczność reklam w mediach społecznościowych!"

 

~ Błażej Kucman

„Zdecydowanie polecam :). Pan Adam znakomicie i w prosty sposób wyjaśnia jak korzystać z FB w oparciu o narzędzia Facebook’a oraz swoją bogatą wiedzę i doświadczenie, które posiada. Wyjaśnienie mechanizmów FB przez Pana Adama na pewno ułatwi prowadzenie fan page'a w ramach działalności gospodarczej, ale i nie tylko. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka kultura osobista oraz pełny profesjonalizm Pana Adama. Pan Adam, prowadząc szkolenie, zwraca uwagę na szczegóły, co jest bardzo dużym plusem. Czapki z głów Panie Adamie ;)”

 

~ Marek Rogiński

"Z czystym sumieniem polecam usługi Adama Plutowskiego! Indywidualne podejście do każdego klienta, zawsze stara się dogłębnie zrozumieć każdy problem i każde zapytanie, aby możliwie najlepiej pomóc. Świetnie wytłumaczył nam jak mądrze posługiwać się social media, aby małym nakładem mieć jak najlepsze wyniki, co robić i jak, a czego nie, żeby FB działał za nas, a my zwyczajnie oszczędzali, tak więc jeżeli chcesz poznać ukryte tajniki FB'ka polecam Ci Consulting Adam Plutowski! Jest jeszcze druga strona medalu, o której nie powiedziałem... Adam, przede wszystkim jest przefantastycznym Człowiekiem, stąd też łatwość i przyjemność komunikacji!"

 

~ Mateusz Kotwica

„Czytałem i słuchałem wielu marketingowych autorytetów, zaczynając i kończąc na książkach Prof. Kottlera. Ale skutecznie i w praktyce rozumieć marketing pomógł mi i pomaga Adam Plutowski. Dziękuję!”

 

~ Marcin Boczarski

"Miałam przyjemność brać udział w szkoleniu przeprowadzanym przez Adama dot. prowadzenia social mediów. Wiedza została mi przekazana w jasny, przejrzysty i rzetelny sposób. Moja dotychczasowa wiedza została uporządkowana i poszerzona. Poza ogromem wiedzy, którą Adam posiada, przyciąga do siebie bardzo pozytywnych ludzi. To również świadczy o tym, że mamy do czynienia nie tylko z kompetentnym "człowiekiem od sociali" ale również spotykamy na swojej drodze mega człowieka, z którym dobrze spędza się czas."

 

~ Paulina Musiał

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Numer telefonu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w polityce prywatności >>

Wielokrotny wybór

Chcę otrzymać powiadomienie SMS o szczegółach wydarzenia (opcjonalnie)

Zapisuję się na LISTĘ OCZEKUJĄCYCH
Zapisuję się na LISTĘ OCZEKUJĄCYCH
Poprawnie zapisałeś/aś się na listę oczekujących.

Wpisz poprawny adres e-mail

Co wydarzy się, gdy zapiszesz się na listę oczekujących?
 
W dniu publikacji szczegółów związanych z agendą i szczegółami dotyczącymi pakietów cenowych, otrzymasz powiadomienie mail/sms o starcie sprzedaży wraz z kodem rabatowym do wykorzystania.
 
Wówczas będziesz mogła/mógł zdecydować, czy zapisujesz się na szkolenie, ale też zrezygnować z zapisu bez podawania przyczyny.

Lista osób oczekujących. Sprawdź szczegóły >>

Consulting Adam Plutowski z siedzibą w Tczewie, przy ul. Andersena 1D/15, NIP: 5932539906, REGON: 363389732 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

Tak wyglądała III edycja szkolenia w maju 2023

Poprowadzi: Adam Plutowski

SZKOLENIE STACJONARNE
13.01.2024 r. godz. 9:00 - 15:00
Hotel & Gościniec nad Wisłą (Knybawa k. Tczewa)
Wznieśmy Twoje social media na wyższy poziom!

  

Social Media Marketing

IV EDYCJA: Całkowicie nowy program!

Adam Plutowski

Social Media Marketing

Consulting Adam Plutowski z siedzibą w Tczewie, przy ul. Andersena 1D/15, NIP: 5932539906, REGON: 363389732

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

Sprawdź również Regulamin usług >>